Gdy czytacie te słowa, jest 24 grudnia. Być może zasiadacie do świątecznego stołu, a na pewno przygotowujecie się do nowego roku. Z tej okazji, życzenia! ☺

Nieważne, czy obchodzicie święta i nieważne, jakie to święta. Nieistotne, czy nowy rok jest dla Was nowym początkiem, czy tylko kolejnym dniem w kalendarzu. Skoro jednak zaglądacie na Tokimeki, to zakładam, że jesteście zainteresowani rozwojem osobistym i byciem lepszą wersją siebie samego. Oto moje życzenia na święta i cały rok 2018:

  • Radości! Obojętnie jakie są Wasze priorytety – praca, rodzina, przyjaciele, związek, rozrywka, sport, rozwój osobisty… a może jeszcze coś innego? Cokolwiek jest dla Was w życiu najważniejsze – niech sprawia radość!
  • Wytrwałości! Cokolwiek sobie postanowicie – czy będzie to uporządkowanie mieszkania, zadbanie o siebie, czy wyrobienie nowego nawyku. W świecie który przyzwyczaił nas, że gratyfikacja musi być natychmiastowa, miejcie siłę w ciężkich chwilach, gdy cel jest odległy a motywacja słabnie.
  • Odwagi! Jeżeli naprawdę zależy Wam na dokonaniu istotnych zmian w życiu, odwaga jest niezbędna. Wyjście ze strefy komfortu jest mega trudne – jako introwertyk, sam świetnie o tym wiem. Nieważne czy chodzi o znalezienie nowej pracy, zmianę stylu życia, rozpoczęcie bądź zakończenie związku, czy nawet założenie w Internecie bloga o porządkowaniu. ☺Stopień trudności się różni, ale każda z tych rzeczy wymaga odważnego postawienia pierwszego kroku.

Radosnych świąt i nowego roku!