Drogie Czytelniczki i Czytelnicy! Wraz z wydawnictwem Muza zapraszam na konkurs związany z najnowszym poradnikiem od Marie Kondo – komiksem Manga sprzątania.

Do wygrania są trzy egzemplarze Mangi sprzątania ufundowane przez wydawnictwo.

Moją recenzję znajdziecie tutaj, a szczegóły konkursu w dalszej części wpisu!

Konkurs – nagrody

Trzy osoby które udzielą najciekawszych odpowiedzi, otrzymają darmowy egzemplarz komiksu Manga sprzątania ufundowanym przez wydawnictwo Muza – oficjalnego wydawcę komiksu w Polsce.

Zadanie konkursowe

Jeżeli znacie już metodę KonMari, to pewnie mieliście okazję zastanowić się nad tą kwestią, a jeżeli jeszcze nie – jest to idealny moment aby rozpocząć swoją przygodę z porządkowaniem!

Jak wiemy z książek Marie Kondo – w tym, z Mangi sprzątania sprzątać należy kategoriami. Pierwszą z nich są ubrania. A jeżeli chodzi o wybór przedmiotów, to powinniśmy zatrzymać wszystko to, co sprawia nam radość.

Jednym ze sposób na naukę tego kryterium jest rozpoczęcie segregowania od wybrania przedmiotu który sprawia nam najwięcej radości.

Zadanie konkursowe to praktyczne ćwiczenie z metody KonMari:

Opisz przedmiot z kategorii „ubrania” który sprawia Ci najwięcej radości.

Obojętnie czy jest to „duży” ciuch w stylu sukienki czy kurtki, bielizna, a nawet krawat czy apaszka. Z pewnością posiadacie coś, co sprawiam Wam mnóstwo radości. Obojętnie, czy macie okazję często nosić tę rzecz, czy posiadacie ją tylko ze względów kolekcjonerskich – na pewno z jakiegoś powodu bliska jest Waszemu sercu. ☺

Jeżeli rzecz ta sprawia Wam najwięcej radości – opiszcie proszę pokrótce: dlaczego?

Zgłoszenia odpowiedzi

Odpowiedzi przesyłać możecie na kilka sposobów:

  1. Jako komentarz do tego wpisu (wtedy, rzecz jasna, będzie jawna)
  2. Jako e-mail na mój adres: wojciech@tokimeki.pl
  3. Za pośrednictwem mojego formularza kontaktowego

Nie zapomnijcie zostawić swojego adresu e-mail pod którym będę mógł się z Wami skontaktować w przypadku wygranej. ☺

Konkurs potrwa 2 tygodnie – od 23.05 do 06.06.

Będzie mi bardzo miło, jeżeli zwycięzcy zgodzą się na opublikowanie odpowiedzi w formie wpisu na Tokimeki. Nie jest to jednak warunkiem wygranej. ☺

Radosnego tygodnia!