Znasz Magię Sprzątania Marie Kondo ale nadal masz problemy z uporządkowaniem swojej przestrzeni? Konsultant KonMari to Twój osobisty trener porządkowania!

Metoda KonMari – system uporządkowania przestrzeni – został stworzony dla każdego. Dzięki książkom Magia sprzątania oraz Tokimeki. Magia sprzątania w praktyce, każdy z nas jest w stanie samodzielnie uporządkować swoją przestrzeń. Raz na zawsze!

Życie jest jednak życiem i zdarza się, że brakuje nam motywacji, wytrwałości, albo po prostu  chcemy mieć kontakt z żywym mentorem i nauczycielem. Z osobą, która poprowadzi nas przez cały proces, dostosuje tempo do potrzeb, wyjaśni wątpliwości i pokaże jak w praktyce zastosować niektóre rozwiązania.

Jeżeli czujesz, że potrzebujesz tego typu pomocy, jestem tu właśnie dla Ciebie!

Jeżeli śledzisz mojego bloga przez jakiś czas, to być może wiesz, że w kwietniu tego roku ukończyłem oficjalne seminarium KonMari w Londynie oraz jestem konsultantem metody KonMari w trakcie szkolenia. Wykorzystując wiedzę zdobytą w trakcie londyńskiego seminarium, prowadzę z klientami lekcje porządkowania.

Kompletny pakiet usług porządkowania

Na czym polegają takie zajęcia? To proste! Konsultant KonMari przeprowadza klienta przez cały proces porządkowania metodą KonMari. W skład mojego pakietu usług wchodzą:

  1. Rozmowa wstępna, podczas której poznaję klienta i razem definiujemy jego oczekiwania, cele oraz wizję. Aby proces był jak najbardziej efektywny, chcę jak najlepiej poznać i dopasować się do konkretnej osoby.
  2. Przeprowadzenie klienta przez cały proces sprzątania metodą KonMari. Tradycyjnie zajmujemy się kategoriami w kolejności: ubrania, książki, papiery, komono (przedmioty różne), przedmioty sentymentalne. Żaden przedmiot nie ujdzie naszej uwadze!
  3. Pokazuję jak poprawnie składać ubrania metodą KonMari. Dzięki przechowywaniu ubrań w pozycji pionowej, zyskujemy miejsce w szafach a ubrania się nie gniotą!
  4. Odpowiadam na pytania, wyjaśniam, doprecyzowuję. Jeżeli jakiekolwiek zagadnienie z książek Marie Kondo jest dla Ciebie niejasne – jestem tu aby pomóc. ☺
  5. Wsparcie pozalekcyjne – po każdej lekcji klient otrzymuje ode mnie e-mail z podsumowaniem zajęć, dodatkowymi informacjami oraz wskazówkami. Jestem do dyspozycji mailowej i telefonicznej.

Posprzątajmy razem w Poznaniu!

Jeżeli mieszkasz w Poznaniu i jesteś zainteresowana/y moimi usługami – zapraszam na podstronę Konsultacje KonMari. Po wypełnieniu krótkiej ankiety, skontaktuję się z Tobą aby omówić warunki potencjalnej współpracy.

Ponieważ jestem jeszcze w trakcie szkolenia niezbędnego do uzyskania certyfikatu, do momentu w którym stanę się oficjalnym certyfikowanym konsultantem metody KonMari, zajęcia prowadzę z atrakcyjną zniżką.

Już wkrótce: relacje z lekcji

A już wkrótce na blogu: relacje z sesji porządkowania z moją pierwszą klientką! Joanna pozwoliła mi zrobić zdjęcia podczas sesji, dzięki czemu pokażę Wam progres jaki zrobiła. Będą zdjęcia przed/po oraz zobaczycie, ile worków udało nam się wyrzucić.

Radosnego porządkowania! Z konsultantem albo solo! ☺