Konsultacje KonMari

Konsultacje KonMari – zajęcia porządkowania według metody Marie Kondo – to główna usługa którą świadczę jako konsultant metody KonMari w trakcie szkolenia.

Konsultacje KonMari to zajęcia z Klientem w ramach których:

1. Prowadzę przez wszystkie kategorie przedmiotów – ubrania, książki, papiery, przedmioty różne oraz sentymentalne.
2. Pomagam uporządkować przestrzeń poprzez segregację pod kątem sprawiania radości.
3. Pokazuję jak wygląda składnie ubrań według metody KonMari.
4. Wyjaśniam wszystkie wątpliwości i odpowiadam na pytania.

Więcej detali w tym wpisie na blogu.

Konsultacje KonMari odbywają się w mieszkaniu Klienta, a podczas nich zajmujemy się tylko przedmiotami które należą bezpośrednio do niej/niego.

Konsultacje – jak sama nazwa wskazuje – nie polegają na tym, że porządkuję za Klienta. Moja rola to przede wszystkim asysta w przejściu przez proces porządkowania metodą KonMari.

Moją rolą będzie także przedstawienie zasad metody KonMari, ale dla uprawienia procesu porządkowania sugerowałbym, aby każda osoba chętna do wzięcia udziału przeczytała którąś z książek Marie Kondo albo przynajmniej była zaznajomiona z podstawami metody KonMari.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y moimi usługami, zapraszam do wypełnienia ankiety zgłoszeniowej.

Zawiera pytania o podstawowe informacje kontaktowe i na temat domu.

Kontaktować można się ze mną za również pomocą tego formularza, w prywatnej wiadomości na Facebooku, oraz przez starego dobrego e-maila. ☺

Do momentu uzyskania certyfikatu KonMari konsultacje oferuję w promocyjnej cenie. Po uzyskaniu certyfikatu będzie to stała stawka godzinowa z możliwymi rabatami.

Konsultacje prowadzę obecnie wyłącznie na terenie Poznania.